Gigi Hadid ponownie na okładce Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Gigi Hadid ponownie na okładce Vogue Arabia 1
<
Gigi Hadid ponownie na okładce Vogue Arabia 1Gigi Hadid ponownie na okładce Vogue Arabia 2
 
>
 
 

Gigi Hadid ponownie zagościła na okładce Vogue Arabia. Modelka pojawiła się równo dwa lata temu na premierowej okładce Vogue Arabia. Wtedy to Gigi pozowała przed obiektywem słynnego duetu fotografów Inez and Vinoodh w projekcie autorstwa Brandona Maxwella będącym nowoczesną interpretację hidżabu.


Autorem najnowszych, marcowych okładek Vogue Arabia celebrujących 2-lecie swego istnienia jest Peter Lindbergh. Za stylizacje sesji odpowiadała Katie Trotter, która dla Hadid wybrała projekty z kolekcji Giambattista Haute Couture oraz Givenchy.
Źródło foto: profil Instagram Voguearabia
www.instagram.com/p/BuYjuYchQCL/
www.instagram.com/p/BuY1uqzBY9M/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności