Gigi i Bella Hadid gwiazdami marcowego Vogue UK

<
Gallery image
>
Gigi i Bella Hadid gwiazdami marcowego Vogue UK 1
<
Gigi i Bella Hadid gwiazdami marcowego Vogue UK 1Gigi i Bella Hadid gwiazdami marcowego Vogue UK 2
 
>
 
 

Gwiazdami marcowego wydania Vogue UK zostały Gigi i Bella Hadid. Wydanie marcowe to drugie po słynnym już September Issue - największym wydaniu. Zapowiada ono otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentuje wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon, w związku z tym twarze zdobiące okładki marcowych numerów dobierane są niezwykle starannie.


Siostry Hadid pozowały przed obiektywem Stevena Meisela w stylizacjach autorstwa Joe McKenna. Gigi często nazywana "supermodelką społecznościową", zmieniła obraz modelingu w 21 wieku oraz zredefiniowała rolę supermodelki w kulturze pokolenia milenialnego. Dzięki niesamowitemu zasięgowi jej kanałów społecznościowych ma ona kontakt z fanami z całego świata  gdzie oferuje im unikatowe spojrzenie za kulisy jej życia jako ikony stylu. Młodsza siostra Gigi, Bella która w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie i podobnie, jak Gigi królową mediów społecznościowych. Obecnie jest jedną z najbardziej docenianych modelek w branży. Nikogo wiec nie powinno dziwić zaproszenie siostrzanego duetu przez redaktora naczelnego Edwarda Enninfula do udziału w sesji. Modelki na potrzeby sesji zostały ubrane w identyczne sukienki z kolekcji domu mody Versace. Sukienki, prezentowane przez siostry  to charakterystyczny dla domu mody projekt, regularnie odświeżany, wprowadzony jeszcze przez Gianni'ego w jego ostatniej kolekcji z 1997 roku.


Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592.94720.104958196201736/1823122851051920/?type=3&theater
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592.94720.104958196201736/1814717638559108/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności