Gisele Bündchen gwiazdą październikowego Vogue Brasil

<
Gallery image
>
Gisele Bündchen gwiazdą Vogue Brasil 1
<
Gisele Bündchen gwiazdą Vogue Brasil 1Gisele Bündchen gwiazdą Vogue Brasil 2Gisele Bündchen gwiazdą Vogue Brasil 3Gisele Bündchen gwiazdą Vogue Brasil 4
 
>
 
 

Supermodelka Gisele Bündchen została gwiazdą październikowego wydania Vogue Brasil. Jako modelka świętująca 23-lecie kariery w modelingu dokładnie zna swoje pragnienia i stara sie je realizować. Własnie takim oczekiwaniom postanowiła sprostać redakcja brazylijskiej "biblii mody". Najnowszy numer zatytułowany "Raízes" promują aż cztery okładki z udziałem modelki obejmujące tematy zaproponowane przez samą Gisele. To specjalny projekt obejmujący zdjęcia najlepszych interakcji z naturą.


W pierwszej z czterech okładek pozuje w objęciach matki, Vânia Bündchen, która miała niesamowity wpływ na dobrze prosperujące kariery swoich córek. Teraz 38-letnia modelka, która jest jedną z sześciu córek Vani, złożyła hołd kobiecie, która ją wychowała i miejscu, w którym spędziła swoje dzieciństwo.

"Dobrze jest być z tobą Mamo", - napisał Gisele na Instagramie. - "Ponownie połączyć się z moją esencją, z moim pochodzeniem, z naturą. Dziękuję Ci Vogue Brasil za zrobienie Vogue Raízes, to było wyjątkowe doznanie."

Drugą okładką powraca do miejsca, w którym się urodziła i wychowała Rio Grande do Sul, aby sfotografować to, co kocha robić - być w środku natury, medytować, jeździć konno lub pić chimarrão w otoczeniu rodziny. W kwiecistej sukience Gucci oraz butach Alexandre Birman prezentuje się niezwykle naturalnie.

Kolejne wydanie przedstawia brazylijską piękność medytującą nad wodospadem w Lomba Grande. W wywiadzie modelka opowiada o nowych, inspirujących projektach, takich jak rozszerzenie Água Limpa w 2019 r. stworzone przez top i jej rodzinę w celu ochrony wód Rio Grande do Sul. Warto wspomnieć iż Giselle współpracuje z wieloma organizacjami ekologicznymi i jest Ambasadorem Dobrej Woli UNEP. Uczestniczy w wielu projektach mających na celu odtworzenie lasów i walkę z zanieczyszczeniem źródeł wody. Jest jedną z tych, którzy nie są obojętni na ekologię Ziemi i cierpienie ludzi.

"Natura jest częścią nas i kiedy jesteśmy z nią bardziej związani, jesteśmy bardziej związani z samym sobą" - napisała pod zdjęciem na swoim profilu Instagramie.

Ostatnia okładka odnosi się do tematu pszczół, ktore w jej rodzinnym Rio Grande do Sul nigdy nie były zagrożone przez pestycydy. Gisele tym razem wcieliła się w rolę pszczelarki.

Autorem okładek jest Zee Nunes, natomiast stylizacji Pedro Sales.Źródło foto: profil Instagram Vogue Brasil (@voguebrasil)
www.instagram.com/p/BoGy1uUDcnn/?taken-by=voguebrasil
www.instagram.com/p/BoG6VHQjSkx/?taken-by=voguebrasil
www.instagram.com/p/BoHC1oRjh8u/?taken-by=voguebrasil
www.instagram.com/p/BoHJFYajwTF/?taken-by=voguebrasilAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 16-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności