Gisele Bündchen gwiazdą wakacyjnego Vogue Paris

<
Gallery image
>
Gisele Bündchen gwiazdą wakacyjnego Vogue Paris 1
<
Gisele Bündchen gwiazdą wakacyjnego Vogue Paris 1Gisele Bündchen gwiazdą wakacyjnego Vogue Paris 2
 
>
 
 

Gisele Bündchen została gwiazdą czerwcowo-lipcowego wydania Vogue Paris. Wakacyjny numer został opatrzony dwiema okładkami, gdzie Gisele pozuje przed obiektywem Mikaela Janssona w stylizacjach przygotowanych przez redaktor naczelną Emmanuelle Alt.


Na jednej z nich supermodelka prezentuje jednoczęściowy strój kąpielowy z kolekcji CHANEL, natomiast na drugiej kurtkę oraz bikini Louis Vuitton.Źródło foto: profil Instagram Vogue Paris (@vogueparis)
www.instagram.com/vogueparis/?hl=plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności