Gisele Bündchen na okładce lutowego Vogue Japan

<
Gallery image
>
Gisele Bündchen na okładce lutowego Vogue Japan 1
<
Gisele Bündchen na okładce lutowego Vogue Japan 1Gisele Bündchen na okładce lutowego Vogue Japan 2
 
>
 
 

Gisele Bundchen zdobi dwie okładki lutowego wydania Vogue Japan. Supermodelka pozowała przed obiektywem utalentowanego duetu fotografów Luigi & Iango. Na jednej z okładek zatytułowanej "Fashion Royalty" modelka prezentuje zmysłowy, błyszczący kombinezon z kolekcji domu mody Dior oraz uwodzicielski makijaż autorstwa Yumi Lee. Na drugim okładkowym ujęciu zatytułowanym "Queen Gisele" Brazylijka króluje w naturalnym wydaniu.


Zarówno kolorowe ujecie, jak i czarno-białe zdjęcie portretowe zostało wystylizowane  w całości przez Patricka Mackie.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Japan (@voguejapan)
www.instagram.com/p/Bc56lT7BJZk/?taken-by=voguejapan
www.instagram.com/p/BdEJ3oPhwO5/?taken-by=voguejapanAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności