Gisele Bündchen na wyjątkowych okładkach Vogue Italia

<
Gallery image
>
Gisele Bündchen w Vogue Italia 1
<
Gisele Bündchen w Vogue Italia 1Gisele Bündchen w Vogue Italia 2Gisele Bündchen w Vogue Italia 3
 
>
 
 

Kolejna sesja naturalnych okładek pojawiła się w najnowszym wydaniu Vogue Italia z udziałem Gisele Bündchen. To nie pierwsza okładka Vogue, na której można podziwiać piękną żonę futbolisty amerykańskiego Toma Brady'ego, ale na pewno zalicza się do wyjątkowych, ponieważ modelka występuje na niej całkiem naturalnie, bez makijażu co się do tej pory nie zdarzyło na lamach magazynu.


Brazylijska piękność dla lutowego wydania Vogue Italia pozowała przed obiektywem Jamie Hawkesworth w wersji sauté prezentując przy tym domowe stylizacje, pełne swobody i luzu. Sesja powstała 17 grudnia w domu Gisele i Toma Brady w Bostonie, co dodatkowo podkreśliło intymny wymiar zdjęć.

Najnowsze wydanie opatrzone dwiema okładkami zatytułowano po prostu "Sunday With Gisele". Ukazuje jak normalne jest życie rodzinne Bündchen - pomimo iz przez 15 lat była najlepiej zarabiającą modelką (odkąd zrezygnowała z występów na wybiegu zajmuje miejsce drugie), a jej mąż Tom jednym z najwybitniejszych zawodników w historii NFL, występuje na pozycji quarterbacka w New England Patriots.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Italia (@vogueitalia)
www.instagram.com/p/Bepla8ZFT-W/?taken-by=vogueitalia
www.instagram.com/p/BepoyelFOGm/?taken-by=vogueitaliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 28-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto