Gisele Bündchen na wyjątkowych okładkach Vogue Italia

<
Gallery image
>
Gisele Bündchen w Vogue Italia 1
<
Gisele Bündchen w Vogue Italia 1Gisele Bündchen w Vogue Italia 2Gisele Bündchen w Vogue Italia 3
 
>
 
 

Kolejna sesja naturalnych okładek pojawiła się w najnowszym wydaniu Vogue Italia z udziałem Gisele Bündchen. To nie pierwsza okładka Vogue, na której można podziwiać piękną żonę futbolisty amerykańskiego Toma Brady'ego, ale na pewno zalicza się do wyjątkowych, ponieważ modelka występuje na niej całkiem naturalnie, bez makijażu co się do tej pory nie zdarzyło na lamach magazynu.


Brazylijska piękność dla lutowego wydania Vogue Italia pozowała przed obiektywem Jamie Hawkesworth w wersji sauté prezentując przy tym domowe stylizacje, pełne swobody i luzu. Sesja powstała 17 grudnia w domu Gisele i Toma Brady w Bostonie, co dodatkowo podkreśliło intymny wymiar zdjęć.

Najnowsze wydanie opatrzone dwiema okładkami zatytułowano po prostu "Sunday With Gisele". Ukazuje jak normalne jest życie rodzinne Bündchen - pomimo iz przez 15 lat była najlepiej zarabiającą modelką (odkąd zrezygnowała z występów na wybiegu zajmuje miejsce drugie), a jej mąż Tom jednym z najwybitniejszych zawodników w historii NFL, występuje na pozycji quarterbacka w New England Patriots.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Italia (@vogueitalia)
www.instagram.com/p/Bepla8ZFT-W/?taken-by=vogueitalia
www.instagram.com/p/BepoyelFOGm/?taken-by=vogueitaliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 28-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności