Grace Elizabeth na majowej okładce Vogue España

<
Gallery image
>
Grace Elizabeth na majowej okładce Vogue España 1
<
Grace Elizabeth na majowej okładce Vogue España 1
 
>
 
 

Amerykańska modelka Grace Elizabeth została gwiazdą majowego wydania Vogue España. O Grace robi się coraz głośniej. Zanim 19-latka trafiła na okładki najważniejszych magazynów i zaczęła chodzić po światowych wybiegach, w jej portfolio pojawiła się kampania dla marki Guess. Tak dobry start w modowej branży przywodzi na myśl początki kariery Gigi Hadid i Kate Upton. Ale największym do tej pory sukcesem jest wstąpienie w szeregi Aniołków Victoria’s Secret. Skrzydła założyła na grudniowym pokazie w Paryżu, chodząc po wybiegu obok sióstr Hadid i Kendall Jenner.


Od początku 2017 roku modelka bezustannie gości na lamach magazynów mody. Grace pozowała do edytoriali Vogue Russia, Deutch, Paris, Mexico, US, W Magazine, Interview Magazine, Love Magazine czy 10 Magazine. Majowa okładka  Vogue España z udziałem Grace jest zarazem drugą dla tak renomowanego pisma. W kwietniu Amerykanka pojawiła się na okładce Vogue Russia.

Autorem najnowszej okładki hiszpańskiej "biblii mody" jest Richard Burbridge, za stylizacje w kolorze soczystej czerwieni odpowiedzialny był Juan Cebrian.
Źródło foto: profil Instagram Vogue España (@voguespain)
www.instagram.com/p/BS_YYcoDPYm/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 15-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto