Hailey Baldwin na okładkach dwóch wrześniowych wydań Vogue

<
Gallery image
>
Hailey Baldwin na okładkach dwóch wydań Vogue 1
<
Hailey Baldwin na okładkach dwóch wydań Vogue 1Hailey Baldwin na okładkach dwóch wydań Vogue 2
 
>
 
 

Pozycja Hailey Baldwin w świecie modelingu z każdym dniem staje się poważniejsza. Modelka, a zarazem narzeczona Justina Biebera pojawiła się na okładkach dwóch wrześniowych wydań Vogue. Swoim wizerunkiem zdobi najnowsze wydanie Vogue Japan oraz Vogue México.


Sesja dla meksykańskiej edycji magazynu została zrealizowana przez nowojorskiego fotografa Bjorna Ioossa i jest promowana aż trzema okładkami. Stylizacje autorstwa Celii Zoulay skupiają się na dzianinowych swetrach. Na jednej z okładek prezentuje pierścionek zaręczynowy podarowany przez kanadyjskiego piosenkarza.

Autorami sesji dla Vogue Japan jest Morelli Brothers natomiast o stylizacje zadbała nie kto inny, jak sama Anna Dello Russo, którą uwielbiamy za styl, fantazję, koloryt i absolutny brak poczucia jakichkolwiek granic w modzie. Hailey Baldwin wystąpiła w Vogue w sesji zdjęciowej inspirowanej motywami zwierzęcymi w modzie, co jest zapowiedzią nadchodzącej nieubłaganie jesieni. Na okładce prezentuje projekty z kolekcji Burberry.Źródło foto: profil FB Vogue México y Latinoamérica
www.facebook.com/VogueMexicoLatinoamerica/photos/a.164809233539171/1942889585731118/?type=3&theater
www.facebook.com/VogueMexicoLatinoamerica/photos/a.164809233539171/1940660645954012/?type=3&theater
www.facebook.com/VogueMexicoLatinoamerica/photos/a.164809233539171/1946463258707084/?type=3&theater

profil Instagram Vogue Japan (@voguejapan)
www.instagram.com/p/BlZPM-9hEdj/?taken-by=voguejapanAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności