Hailey i Justin Bieber w marcowym Vogue US

Hailey & Justin Bieber zostali bohaterami marcowego wydania Vogue US. Pozycja Hailey w świecie modelingu z każdym dniem staje się poważniejsza. Jeszcze jako narzeczona Justina Biebera pojawiła się na okładkach dwóch wrześniowych wydań Vogue - Vogue Japan i Vogue México oraz jako pani Bieber na okładkach grudniowego Vogue Arabia.


Justin Bieber i Hailey Baldwin poinformowali o swoich zaręczynach w lipcu. Według tygodnika People do ślubu doszło dwa miesiące później. Sekretna ceremonia miała odbyć się we wrześniu w Nowym Jorku. 21-letnia modelka zmieniła nazwę swojego profilu na Instagramie z "Hailey Baldwin" na "Hailey Bieber". Zrobiła to dzień po tym, jak na otwarciu sklepu z odzieżą pojawiła się ubrana w dżinsową kurtkę z nowym nazwiskiem na plecach.

Teraz Hailey wraz Justinem zagościła na okładce Vogue US. Samo znalezienie się na okładce pisma to wielkie wyróżnienie dla każdego celebryty, a znaleźć się na niej wraz z ukochaną osobą to ogromny zaszczyt. Autorką sesji zdjęciowej jest legendarna Annie Leibovitz, natomiast stylizacji Tonne Goodman, która wybrała dla pary projekty z kolekcji Prada, Dior, Dolce&Gabbana, Paco Rabanne, Valentino oraz Stella McCartney.

Okładkę Vogue z Hailey i Justinem zdobi tytuł "Whirlwind Romance" ("Wirujący romans") oraz słowa Justina "She's the security i always wanted" ("Jest bezpieczeństwem, jakiego zawsze pragnąłem").
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10156766676582279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności