Halima Aden na czerwcowej okładce Vogue Arabia

Gwiazdą czwartego wydania Vogue Arabia została modelka Halima Aden, która zadebiutowała podczas Fashion Week w Nowym Jorku gdzie prezentowała kolekcję Yeezy 5 dla Adidas, Kanyego Westa.


Halima Aden ma 19 lat i niedawno podpisała kontrakt z jedną z czołowych agencji modelek na świecie IMG. Nie byłoby nic w tym wyjątkowego, gdyby nie fakt, że Halima jest muzułmanką i postanowiła spełniać swoje marzenia w zgodzie ze swoim wyznaniem i do zdjęć, nawet tych do popularnych tytułów o modzie, pozuje w hidżabie. Dla czerwcowego wydania Vogue Arabia pół Somalijka, pół Amerykanka pozuje przed obiektywem fotografa mody Grega Kadel w stylizacjach Paula Cavaco.

Zaznaczmy iż jest to pierwsza okładka modelki dla tak prestiżowego magazynu mody.









Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/BUws_oDB1Ae/?taken-by=voguearabia



Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-06-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności