Helene Fischer na okładce jubileuszowego Vogue Deutsch

W 2019 roku niemiecka "biblia mody" obchodzi jubileusz 40-lecia swego istnienia prezentując przy tym spektakularne okładki. Styczniowe wydanie rozpoczynające celebrację jubileuszu zdobi wizerunek niemieckiej piosenkarki Helene Fischer. Twórczość Helene bije rekordy popularności,w Niemczech a wszystkie jej płyty mają status podwójnie platynowych. Jednak Helene to nie tylko fenomen w Niemczech. W międzynarodowym rankingu Pollstar w kategorii najlepiej sprzedających się gwiazd niemiecka piosenkarka znalazła się w pierwszej dziesiątce, wyprzedzając takie gwiazdy jak Justin Timberlake, Shakira czy Britney Spears.


"Jest kilka osób, o których wszyscy od razu wiedzą, o kim mówisz. Jeśli "Karl" mówią wszyscy wiemy mówisz o Karlu Lagerfeldzie, kiedy mówisz "Claudia". Wszyscy wiemy, że mówisz o Claudii Schiffer, jeśli "Helene" mówią wszyscy wiemy mówisz o Helene Fischer!" - komentuje współpracę z artystką redaktor naczelna Christiane Arp.

Autorem styczniowej okładki jest Peter Lindbergh.Źródło foto: profil FB Vogue Germany
www.facebook.com/VOGUEDeutschland/photos/a.10150221314110651/10161363181405651/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności