Iman Abdulmajid i Imaan Hammam gwiazdami jubileuszowego wydania Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Iman Abdulmajid i Imaan Hammam w Vogue Arabi 1
<
Iman Abdulmajid i Imaan Hammam w Vogue Arabi 1Iman Abdulmajid i Imaan Hammam w Vogue Arabi 2Iman Abdulmajid i Imaan Hammam w Vogue Arabi 3
 
>
 
 

Supermodelki Iman Abdulmajid i Imaan Hammam zostały gwiazdami marcowego wydania Vogue Arabia, które jest zarazem jubileuszowym. W tym miesiącu magazyn świętuje pierwszy rok swego istnienia. Dla podkreślenia rangi wydarzenia numer został opatrzony trzema okładkami. Na jednej z nich pozują dwa pokolenia ikon modelingu, amerykańska modelka  i aktorka Iman Abdulmajid  oraz modelka Imaan Hammam. Pozostałe dwie okładki to solowe portrety modelek.


Iman to córka somalijskiego ambasadora w Arabii Saudyjskiej Mohameda Abdulmajida[ i lekarki ginekolog Marian. Jej pierwsza praca jako modelki rozpoczęła się w 1976 roku dla amerykańskiego magazynu Vogue. Podpisała międzynarodowe kontrakty z agencjami w Londynie, Hamburgu i Nowym Jorku. 63-letnia modelka współpracowała z najważniejszymi projektantami, takimi jak m.in. Versace, Calvin Klein, Issey Miyake, Yves Saint-Laurent,  Valetnino, Thierry Mugler, Kenzo czy Donna Karan. Ma za sobą trzy małżeństwa. W 1992 r. wyszła za Davida Bowiego, była z nim związana aż do jego śmierci.Uważna była za ikonę piękna i jedną z najważniejszych czarnoskórych kobiet w światowym show-biznesie.

Imaan urodziła się w 1996 roku w Amsterdamie, a swoją egzotyczną urodę zawdzięcza rodzicom - pochodzącemu z Egiptu tacie i mamie, która urodziła się w Maroko. Ta swoista mieszanka kulturowo-etniczna zaowocowała niezwykle oryginalną urodą Imaan, którą zachwyca się branża mody od Los Angeles po Paryż. Gwiazda była rowniez bohaterką drugiego wydania Vogue Arabia.

Dla marcowego wydania modelki pozują przed obiektywem Patricka Demarcheliera w stylizacjach Katie Trotter i Michaela Philouze. Na zdjęciu gdzie modelki pozują razem styliści ubrali Iman i Imaan w sukienki z kolekcji Saint Laurent oraz turbany z The Wrap Life, Na solowych zdjęciach Iman prezentuje kreację Marc Jacobs uzupełnioną turbanem The Wrap Life, natomiast Imaan z kolekcji CHANEL Haute Couture.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/BfuoRgpHDvo/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/Bfs7I9uHiqe/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/BfvUKlOnCMo/?taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 02-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności