Irina Shayk gwiazdą lutowego Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Irina Shayk gwiazdą lutowego Vogue Arabia 1
<
Irina Shayk gwiazdą lutowego Vogue Arabia 1Irina Shayk gwiazdą lutowego Vogue Arabia 2
 
>
 
 

Top modelka Irina Shayk została gwiazdą lutowego Vogue Arabia. Rosyjska modelka ma na swoim koncie szesnaście okładek "biblii mody", m.in.: do hiszpańskiej edycji, meksykańskiej, brazylijskiej, japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz dla tureckiego wydania Vogue. Najnowsza to debiut na lamach Vogue Arabia. Tradycyjnie w dwóch wersjach językowych: arabskim i angielskim. Na jednej z okladek Irina pozuje w garniturze z kolekcji domu mody Céline oraz body Victoria Beckham, natomiast na drugiej w czarnej sukience Dolce & Gabbana. Autorem eleganckich ujęć jest Miguel Reveriego, za stylizacje odpowiedzialna jest Anya Ziourova.


Warto podkreślić iż Irina jest drugą po Rihannie gwiazdą sesji okładkowej, która nie jest Arabką ani nie jest związana z Bliskim Wschodem. Na wcześniejszych wydaniach pojawiły się Gigi i Bella Hadid, modelki są w połowie Palestynkami, a ich ojciec Mohamed Hadid urodził się w mieście Nazaret, Farida Khelfa - Francuzka algierskiego pochodzenia, Halima Aden - pół Somalijka, pół Amerykanka, tunezyjskie modelki - Afef Jnifen, Hanaa Ben Abdesslem, Kenza Fourati czy  marokańsko-brytyjska piękność Nora Attal.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia
www.instagram.com/p/BeYVOUCHdRt/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/BeYAPRlnNMo/?taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 05-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności