Iselin Steiro na sierpniowej okładce Vogue Paris

Norweska modelka Iselin Steiro została gwiazdą sierpniowego wydania Vogue Paris. Autorem okładki jest David Sims natomiast stylizacją sesji zajęła się sama redaktor magazynu Emanuelle Alt.


Minęły już dwa lata, odkąd Norweżka po raz pierwszy uświetniła okładkę francuskiej "biblii mody" (czerwiec/lipiec 2016 r.,) wtedy to modelka przed obiektywem Mikaela Janssona zaprezentowała opadające na ramiona długie, blond włosy. W tym roku Iselin wystąpiła w nowej, krótkiej fryzurze, za która odpowiedzialny był miłośnik fryzjerstwa Duffy.

Gotowa na lato i wszystko inne, co może się wydarzyć, uśmiech Steiro emanuje blaskiem na okładce Vogue Paris. Indywidualność, nowoczesność, siła i kobiecość łączą się w całość, co jest prawdziwym przykładem lata.

Źródło foto: profil FB Vogue Paris
www.facebook.com/VogueParisEN/photos/a.182886128536846.1073741828.156145164544276/1066427130182737/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności