Jane Birkin, Lou Doillon i Charlotte Gainsbourg gwiazdami świątecznego Vogue Paris

Grudniowo-styczniowe wydanie Vogue Paris prezentuje wyjątkowe gwiazdy, legendarną Jane Birkin oraz jej córki: Charlotte Gainsbourg i Lou Doillon. Wcześniej na okładkach świątecznych wydań gościły m.in.: Rihanna, Catherine Deneuve, Vanessa Paradis , Martin Scorsese, Nelson Mandela i David Hockney. Tym razem Vogue Paris po raz pierwszy daje wolną rękę trzem niezwykłym kobietom Jane, Charlotte, Lou - Le Clan Birkin. Trzy artystki - aktorki i wokalistki, które idealnie wpisały się w tradycję Vogue Paris dedykującego grudniowy numer specjalnym osobowościom w szczególny sposób związanych z kulturą Paryża.


"Gwiazdy naszego wydania mają bliskie relacje z Vogue, które od lat celebruje każdą z nich. Właśnie dlatego Jane Birkin i jej córki Charlotte Gainsbourg i Lou Doillon są naszymi wyjątkowymi gośćmi na Święta Bożego Narodzenia. Reprezentują silną grupę wyzwolonych kobiet, których talent i urok są nieograniczone, od muzyki do kina. Każdy z nich uosabia nowoczesną kobiecość w dżinsach, smokingach i T-shirtach, z rozwianymi na wietrze włosami"- napisała w swoim liście redaktora Emmanuelle Alt..

Lou na zdjęciach autorstwa Lachlana Baileya podobnie, jak jej mama prezentuje projekty z kolekcji Gucci wiosna-lato 2019, natomiast Charlotte ubrana została w projekt Saint Laurent by Anthony Vaccarello.
Źródło foto: profil FB Vogue Paris
www.facebook.com/VogueParisEN/photos/a.182886128536846/1178265128998936/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 15-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności