Jubileuszowe wydanie Vogue España

Wraz z kwietniowym numerem hiszpańska "biblii mody" świętuje jubileusz 30-lecia swojego istnienia. Na okładce magazynu zagościły cztery top modelki Birgit Kos, Blanca Padilla, Luna Bijl oraz Yasmin Wijnaldum. Przed obiektywem Emmy Summerton modelki pozują w projektach pochodzących z najnowsze kolekcji Versace będącej hołdem dla założyciela włoskiego domu mody Gianni Versace.


Donatella tworzyła ją z myślą o kultowych projektach swojego brata, który w 1997 roku został brutalnie zamordowany. Po raz pierwszy odkąd jest dyrektor kreatywną, Donatella Versace sięgnęła bezpośrednio do archiwum z lat 1991-1995, aby zaprezentować najbardziej znane i ikoniczne kolekcje swojego brata: Vogue, Warhol, My Friend Elton, Icons, Baroque, Animalia, Native Americans, Tresor de la Mer, Metal Mesh, Butterflies. Każdy z tych motywów został przez projektantkę zinterpretowany ponownie.

Na okładce Vogue España Birgit, Blanca, Luna i Yasmin prezentują stylizacje autorstwa Juana Cebrian, który na potrzeby sesji wybrał projekty w printy okładek Vogue. Kolekcja Gianniego z tym własnie motywem zaprezentowana została w sezonie wiosna-lato 1991.

Źródło foto: profil FB Vogue España
www.facebook.com/VogueEspana/photos/a.398678353441.179635.98367118441/10156390421008442/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności