Karolina Kurkova na pierwszej okładce Vogue CS

Magazyn Vogue jest często określany jako "biblia mody" i był wydawany przez Conde Nast od 1909 roku. Obecnie wydawany jest w 23 krajach (m.in. Australia, Brazylia, Chiny, Grecja, Holandia, Indie, Japonia, Korea Południowa, Meksyk, Niemcy, Portugalia, Rosja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Tajlandia, Włochy i Polska). Teraz do tej elity dołączyło wydanie Vogue Czechy i Słowacja i jest 24 edycją magazynu Vogue. Najnowsza edycja Vogue debiutuje pierwszym, najważniejszym w roku "september issue".


Dedykowana rynkom Czech i Słowacji Vogue CS wydawana jest w języku czeskim. Pierwszy numer z udziałem czeskiej modelki Karoliny Kurkovej trafił do sprzedaży 17 sierpnia. Zdjęcia do sesji okładkowej wykonał Branislav Simoncik.

"Vogue Czechoslovakia jest jednym z bardziej artystycznych i unikalnych wizualnie wydań Vogue, głęboko zakorzenionych w kulturze czeskiej i słowackiej" – powiedziała w wywiadzie dla portalu fashionweekdaily.com Karina Dobrotvorskaya, dyrektor wykonawcza redakcji w Condé Nast International. - "To fascynująca mieszanka surrealistycznych wpływów, refleksji nad narodowymi traumami historycznymi, odniesień do barokowego i gotyckiego dziedzictwa" - dodała.

Funkcja redaktor naczelnej magazynu została powierzona Andrei Behounkovej. Editor-at-large czesko-słowackiego wydania została Eva Herzigova.Źródło foto: profil FB Vogue CS
www.facebook.com/VOGUECZECHOSLOVAKIA/photos/a.492338687874928/520770011698462/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności