Katy Parry na sierpniowej okładce Vogue Australia

Amerykańska gwiazda Katy Perry została bohaterką sierpniowego wydania Vogue Australia. Na zdjęciu autorstwa Emmy Summerton piosenkarka prezentuje stylizacje Christine Centenera, która na potrzeby sesji ubrała Katy w projekt z kolekcji Saint Laurent by Anthony Vaccarello.


Obok przepięknych zdjęć, pojawił się też wywiad, który wstrząsnął opinią publiczną. Artystka przyznała się, że zmagała się z depresją. Okazuje się, że sprawa jest świeża i dotyczy reakcji opinii publicznej na jej ostatnią płytę – "Witness". Niestety dzieło zebrało sporo negatywnych opinii, co odbiło się na psychice artystki.

"W zeszłym roku miałam napady depresji sytuacyjnej, a moje serce zostało złamane. Wszystko przez to, że — nieświadomie — przykładam tak dużą wagę do reakcji społeczeństwa, a ludzie nie zareagowali tak, jak się spodziewałam. Wtedy pękło mi serce" - powiedziała szczerze Perry.

Album "Witness" nie zdołał powtórzyć osiągnięć poprzednich, multiplatynowych płyt Katy Perry, które sprzedały się w wielomilionowych nakładach. Artystka przyznała, że skorzystała z pomocy w kalifornijskim Instytucie Hoffmana, gdzie udało jej się pokonać negatywne emocje i problemy.Terapia, na którą się zapisała, pomogła jej zmienić postrzeganie świata, okazuje się, że Perry żyła w przekonaniu, że tylko smutni artyści mogą tworzyć wybitne utwory.Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/BlWOTM2nCcY/?taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności