Kendall Jenner dla kwietniowego Vogue US

Supermodelka Kendall Jenner niemal co miesiąc do swojego portfolio dopisuje kolejne okładki magazynu Vogue. W marcu pozowala przed obiektywem fotografa mody Hyea W. Kang dla Vogue Korea, a w kwietniu natomiast zdobi okładkę Vogue US. Autorem zdjęcia okładkowego jest słynny duet fotografów  Mert Alas & Marcus Piggott. To już trzecia okładka dla Vogue Us. Wcześniej mogliśmy ją podziwiać w marcu 2017 oraz we wrześniu 2016.


W najnowszej sesji modelka prezentuje stylizacje Tonne Goodman, na które składają się plisowane, kwieciste kreacje z kolekcji Chanel, Valentino, Rodarte, Alexander McQueen, Valentino, Dolce & Gabbana, Maison Margiela oraz Gucci. Kendall towarzyszy urocza papuga.

Dodatkowo w magazynie znajdziemy bardzo ciekawy wywiad z Kendall, która opowiada o swoim szybkim dojrzewaniu i małej przerwie.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155989982832279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności