Kendall Jenner i Mert Alas w 100 wydaniu Vogue Türkiye

Kendall Jenner pojawiła się na czerwcowej okładce Vogue Türkiye. Na zdjęciu towarzyszy jej niezwykle przystojny mężczyzna, Mert Alas, fotograf tureckiego pochodzenia, który zazwyczaj stoi po drugiej stronie aparatu. Autorem zdjęć 100 wydania jest Marcus Piggott, natomiast stylizacje sesji są dziełem Michaela Philouze, który na potrzeby sesji ubrał modelkę w body z kolekcji Dolce & Gabbana uzupełnione o biżuterię Messika oraz buty Saint Laurent.


Artysta, który od dwudziestu pięciu lat fotografuje najbardziej rozpoznawalne twarze i szczyci się licznymi okładkami renomowanych magazynow mody, tym razem pojawił się w roli modela i może do swojego portfolio dopisać pierwszą okładkę Vogue w roli gwiazdy.
Źródło foto: profil FB Vogue Türkiye
www.facebook.com/vogueturkiye/photos/a.299445662721.145376.179643787721/10156534115762722/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności