Kendall Jenner na majowej okładce Vogue India

Okładkę jubileuszowego wydania Vogue India zdobi wizerunek Kendall Jenner. W tym miesiącu magazyn świętuje 10-lecie swojego istnienia. Majowa okładka wywołała sporo kontrowersji, a Jenner kolejny raz stała się częścią sporu w mediach społecznościowych. Zaledwie kilka tygodni po burzy wywołanej przez reklamę Pepsi, modelka zaliczyła kolejną wpadkę i została oskarżona o zawłaszczanie elementów innej kultury, bowiem na okładce tak wyjątkowego wydania celebrującego jubileusz powinno być umieszczone zdjęcie modelki pochodzenia indyjskiego, a nie Amerykanka.


Na okładce autorstwa Mario Testino, Kendall prezentuje koronkową sukienkę pochodzącą z najnowszej kolekcji Saint Laurent. Zdjęcia zostały wykonane w Samode Palace w Jaipur. Piękne kreacje doskonale komponują się z indyjską architekturą w tle. - "To ludzie, sztuka, kolory, słonie i wszystko wokół. Wykonując sesję w Indiach, chciałem przenieść moją wizję świata do tego wspaniałego narodu" - wyznał Mario Testino.

Obok normalnych wydań majowego magazynu w sprzedaży pojawiły się też wydania z dodatkowymi zdjęciami Kendall Jenner, które będą sprzedawane na miramira.tv. Przychody z ich sprzedaży będą przeznaczone na sfinansowanie organizacji charytatywnej "Girl Rising", która działa na rzecz promowania edukacji dziewcząt w obszarach dotkniętych ubóstwem na całym świecie.
Źródło foto: profil FB Vogue India
www.facebook.com/VogueIndia/photos/a.149539808402113.28157.110385838984177/1392285174127564/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 15-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto