Kendall Jenner w Vogue Italia

Na lutowej okładce Vogue Italia zagościła top modelka, gwiazda reality show Kendall Jenner. Autorami zdjęcia okładkowego, jak i towarzyszącej jej sesji są Mert Alas i Marcus Piggott.


Na okładce magazynu modelka ubrana w szyfonową sukienkę z kolekcji Giorgio Armani oraz biżuterię Pomellato oddaje hołd gwiazdom włoskiemu kina lat 60. Autorem stylizacji jest Jacob K. Zdjęcie po zdjęciu obserwujemy transformację Kendall z femme fatale do dziewczyny z sąsiedztwa, od panny młodej do dziewczyny z walizką. Odbiera telefon, bierze kąpiel, odpoczywa w pokoju hotelowym - to nic innego, jak "Ossessione. The many faces of Kendall".

W sesji okładkowej modelka prezentuje piękne stroje z najnowszych kolekcji renomowanych domów mody, choć najwięcej emocji wzbudza fotografia, na której rozebrana modelka pozuje w samych butach na obcasie i gumowych rękawicach. Na innej artystycznej fotografii Jenner leży w wannie przykryta jedynie koszulą nocną i pianą.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Italia (@vogueitalia)
www.instagram.com/p/BtYsOXqBj5Q/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności