Kim Kardashian West jako Jackie Kennedy dla Interview Magazine

Kim Kardashian West to jedna z gwiazd, która uwielbia zaskakiwać nas swoimi pomysłami, a nagie fotki przestały już kogokolwiek dziwić, dlatego celebrytka musiała znaleźć nowy sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Tym razem dla najnowszego wydania Interview Magazine Kim wcieliła się w rolę byłej pierwszej damy USA i ikony mody lat. 60. - Jackie Kennedy. Kim na zdjęciach towarzyszy je 4-letnia córka North West, która razem z mamą po raz pierwszy pojawiła się na okładce.


Wydanie to zostało zatytułowane dość kontrowersyjnie – "Pierwsza Dama Ameryki Kim Kardashian West i jej córka North West", a szalony pomysł, Kim spotkał się z ostrą krytyką internautów, którzy uznali sesję autorstwa Stevena Kleina za niedopuszczalną profanację dobrego imienia byłej pierwszej damy USA. Również w logo magazynu wykorzystano motyw amerykańskiej flagi.  Warto przypomnieć iż jej małżonek Kanye West zapowiedział, że będzie startował w wyborach prezydenckich, a wtedy Kim zostałaby pierwszą damą.

Źródło foto: profil Twitter Interview Magazine
@InterviewMagAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności