Kim Kardashian West na okładce wrześniowego Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Kim Kardashian West w Vogue Arabia 1
<
Kim Kardashian West w Vogue Arabia 1Kim Kardashian West w Vogue Arabia 2Kim Kardashian West w Vogue Arabia 3
 
>
 
 

We wrześniu pojawiła się okładka "biblii mody" z udziałem kontrowersyjnej celebrytki Kim Kardashian West. Kim zadebiutowała w kwietniowym (2014) wydaniu amerykańskiego Vogue w towarzystwie ówczesnego narzeczonego, a dziś już męża Kanye Westem. Internauci natychmiastowo zareagowali oskarżając redaktor naczelną Annę Wintour o zniesławienie magazynu, który słynął z tego, że na okładkach zawsze pojawiały się top modelki lub znaczące, pełne klasy kobiety.


Pomimo wielu kontrowersji było to jedno z najlepiej sprzedających się wydań w historii pisma. Nic więc dziwnego, że australijska edycja magazynu zaprosiła Kim do sesji okładkowej w lutym 2015. Kolejna okładka to czerwiec 2015 dla Vogue Brasil gdzie Kim przed obiektywem legendarnej Ellen Von Unwerth pozowała wystylizowana na Marylin Monroe, Vogue Espanã w sierpniu 2015 roku. Kardashian sfotografowana przez Theo Wenner zaprezentowała się bez makijażu, ale z brylantowym pierścionkiem, czerwiec 2016 dla Vogue Australia gdzie pozuje przed obiektywem Lachlan Bailey wystylizowana przez bliską przyjaciółkę, redaktor mody - Christine Centenera, marzec 2018 dla Vogue India, natomiast maj 2019 to wielki powrót na okładkę Vogue US.

Najnowsze przedsięwzięcie Kim to wrześniowe okładki Vogue Arabia, które są zarazem jej debiutem dla tej edycji magazynu. Gwiazda przed obiektywem Casey Cadwallader prezentuje projekty z kolekcji kultowego projektanta Manfreda Thierry'ego Muglera. Projektant miał okazję wcześniej współpracować z Kardashian West. Celebrytka na tegorocznej Met Gali pojawiła się w sukience autorstwa Thierry'ego Mugler.

"Uwielbiam pracować z Kim" - mówi Mugler - "Jest fajna i błyskotliwa. Kiedy Vogue Arabia poprosiło mnie o wzięcie udziału, byłem podekscytowany, że mogłem przedstawić Kim w nowej wizji. Tworzyliśmy świetny zespół do współpracy”.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/voguearabia/?hl=plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności