Kim Kardashian West na okładkach marcowego Vogue India

<
Gallery image
>
Kim Kardashian West w Vogue India 1
<
Kim Kardashian West w Vogue India 1Kim Kardashian West w Vogue India 2
 
>
 
 

W marcu pojawiła się kolejna okładka "biblii mody" z udziałem kontrowersyjnej celebrytki Kim Kardashian West. Kim zadebiutowała w kwietniowym (2014) wydaniu amerykańskiego Vogue w towarzystwie ówczesnego narzeczonego, a dziś już męża Kanye Westem. Internauci natychmiastowo zareagowali oskarżając redaktor naczelną Annę Wintour o zniesławienie magazynu, który słynął z tego, że na okładkach zawsze pojawiały się top modelki lub znaczące, pełne klasy kobiety. Pomimo wielu kontrowersji było to jedno z najlepiej sprzedających się wydań w historii pisma. Nic więc dziwnego, że australijska edycja magazynu zaprosiła Kim do sesji okładkowej w lutym 2015. Kolejna okładka to czerwiec 2015 dla Vogue Brasil gdzie Kim przed obiektywem legendarnej Ellen Von Unwerth pozowała wystylizowana na Marylin Monroe, Vogue Espanã w sierpniu 2015 roku. Kardashian sfotografowana przez Theo Wenner zaprezentowała się bez makijażu, ale z brylantowym pierścionkiem czy czerwciec 2016 dla Vogue Australia gdzie pozuje przed obiektywem Lachlan Bailey wystylizowana przez bliską przyjaciółkę, redaktor mody - Christine Centenera.


Najnowsze przedsięwzięcie Kim to dwie okładki marcowego wydania Vogue India. Autorem zdjęć jest Greg Swales, natomiast za stylizacje odpowiedzialna była Anaita Shroff Adajania. Sesja spotkała się z bardzo krytycznymi komentarzami na Instagramie. Tak krytycznymi, że Vogue India ostatecznie zablokowało możliwość dodawania ich pod postami. Czytelniczki magazynu były niezadowolone z pomysłu umieszczenia Kim na okładce.  Twierdziły, że w Indiach jest mnóstwo pięknych kobiet, które powinny znaleźć się na miejscu niezwiązanej z tym krajem Kim. Podobna krytyka skierowany była rowniez na gwiazdę majowego wydania (2017), które było zarazem jubileuszowym, Kendall Jenner. Modelka została oskarżona o zawłaszczanie elementów innej kultury, bowiem na okładce tak wyjątkowego wydania celebrującego jubileusz powinno być umieszczone zdjęcie modelki pochodzenia indyjskiego, a nie Amerykanka.

Okładka magazynu został podpisana - "Kim Kardashian West - Dlaczego 160 milionów osób ma na jej punkcie obsesję? Dowiedzieliśmy się!" Ciekawi jestesmy czy wśród 160 milionów wielbicieli Kim są czytelniczki Vogue India.

Źródło foto: profil FB Vogue India
www.facebook.com/VogueIndia/photos/a.665075523515203.1073741867.110385838984177/1688093494546729/?type=3&theater
www.facebook.com/VogueIndia/photos/a.124396420916452.14264.110385838984177/1688054614550617/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności