Kolekcja CHANEL Cruise 2021/22 w Dubaju

CHANEL zaprezentuje swoją kolekcję Cruise 2021/22 w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z pokazem, który odbędzie się we wtorek 2 listopada 2021 roku. Kolekcja została zaprezentowana po raz pierwszy w maju tego roku w Carrières de Lumières w miejscowości Les Baux-de-Provence na południu Francji. Będzie to druga wystawa CHANEL w Dubaju, siedem lat po prezentacji kolekcji Cruise 2014/15 w maju 2014 roku.


Kolekcja Cruise jest mocno zakorzeniona w historii Domu CHANEL. Już pod koniec lat dwudziestych Gabrielle Chanel proponowała swoim klientom lekkie i wygodne projekty na różne słoneczne miejsca. Od 2000 roku ta kolekcja Ready-to-Wear stała się bardzo wyczekiwanym corocznym wydarzeniem. CHANEL był pierwszym Domem, który ustanowił prawdziwy pokaz swojej kolekcji Cruise, która nadal jest zaproszeniem do podróżowania po świecie.


#CHANELCruise


Zdjęcie: serwis prasowy ChanelAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-09-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES