Kolorowe okładki listopadowego Vogue Ukraine

<
Gallery image
>
Kolorowe okładki Vogue Ukraine 1
<
Kolorowe okładki Vogue Ukraine 1Kolorowe okładki Vogue Ukraine 2Kolorowe okładki Vogue Ukraine 3
 
>
 
 

Francuska gwiazda modelingu Othilia Simon została gwiazdą listopadowego wydania Vogue Ukraine, które tym razem zostało opatrzone trzema spektakularnymi okładkami utrzymanymi w kolorystyce ognistej czerwieni, lazurowego błękitu i cieplej żółci. Najnowsze wydanie zostało zatytułowane "Colour Issue", gdzie obok kolorów, które pojawiły się na okładkach możemy zobaczyć sesje zdjęciowe w tonacji różu, zieleni, fioletu, monochromatycznych pastel, brązu, beżu czy czerni. Podobna sesja miała miejsce w październikowym wydaniu, gdzie na okładce magazynu gościła polska modelka Małgosia Bela. Wtedy to edytorial Extravaganza prezentujący sporą dawkę zmysłowych kadrów, przepełnionych zmysłowym seksapilem utrzymanym był w tonacjach czerni, czerwieni oraz granatu.


"W modzie przyszła pora na nową grę, grę kolorem. Nie ma znaczenia czy to jasny, pastelowy czy pudrowy" - komentuje pomysł barwnych sesji Julia Pelipas, dyrektorka mody Vogue UA.

Modelka przed obiektywem Alique prezentuje projekty z kolekcji Louis Vuitton, Celine, Wolford, Wanda Nylon, Saint Laurent, Boucheron, Valentino, Mansur Gavriel, Calzedonia, Koche, Redemption Choppers, Jil Sander, Freya Dalsjo.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Ukraine
www.instagram.com/p/BaWF4VWBuYK/?taken-by=vogue_ukraine
www.instagram.com/p/BaWGDVfh712/?taken-by=vogue_ukraine
www.instagram.com/p/BaWGIjQhUNz/?taken-by=vogue_ukraineAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności