Kris Grikaite i Kirill Sokolovski na okładce październikowego Vogue Russia

Gwiazdami październikowego Vogue Russia zostali top modelka Kris Grikaite oraz tancerz baletowy, student Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej w Petersburgu - Kirill Sokolovski.


Para przed obiektywem Patricka Demarchelier pozuje w jesiennych stylizacjach Olga Dunina. Modele na potrzeby sesji ubrani zostali w projekty z jesienno-zimowej kolekcji Prada, Dolce & Gabbana, Etro, Loewe, Missoni, Louis Vuitton, Hermès czy Dsquared2 bazujące na kolorowych futrach.


Źródło foto: profil FB Vogue Russia
www.facebook.com/VogueRussia/photos/a.10150096620337506.323292.191234802505/10156505183287506/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności