Kristen Stewart w kampanii CHANEL

<
Gallery image
>
Kristen Stewart w kampanii CHANEL 1
<
Kristen Stewart w kampanii CHANEL 1Kristen Stewart w kampanii CHANEL 2Kristen Stewart w kampanii CHANEL 3Kristen Stewart w kampanii CHANEL 4Kristen Stewart w kampanii CHANEL 5
 
>
 
 

Informacje o udziale Kristen Stewart w kampanii CHANEL pojawiły się już w grudniu tuż po pokazie kolekcji pre-fall CHANEL Métiers d'Art Paris-Dallas 2013/14. Świat mody zalała wtedy fala krytyki, gdyż młoda gwiazda nigdy nie wykazywała się wyjątkowym poczuciem stylu. W przeciwieństwie do innych aktorek, będących twarzami marki Keira Knightley, Nicole Kidman, Kristen stroni od eleganckiego stylu, a częściej niż w szpilkach i żakiecie możemy ją zobaczyć we flanelowej koszuli i podartych jeansach.


Styl Kristen odzwierciedla ducha kolekcji inspirowanej dzikim zachodem, w której Karl Lagerfeld zaprezentował niewiarygodne połączenie paryskiej elegancji z motywami wprost z westernu. Kampania kolekcji CHANEL Métiers d'Art Paris-Dallas z Kristen Stewart opublikowana zostanie dopiero w maju, jednak na Instagramie ukazały się już zdjęcie zapowiadające to wydarzenie. Autorem sesji jest Karl Lagerfeld. Zdjęcia zostały utrzymane w kolorystyce monochromatycznej sepii, a sama Kristen wystylizowana na dziewczynę kowboja prezentuje się zjawiskowo i bardzo zmysłowo.

Źródło zdjęć: instagram @garcon_chanelAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 01-04-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto