Księżna Haifa Bint Abdullah Al Saud w Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Księżna Haifa Bint Abdullah Al Saud w Vogue Arabia 1
<
Księżna Haifa Bint Abdullah Al Saud w Vogue Arabia 1Księżna Haifa Bint Abdullah Al Saud w Vogue Arabia 2Księżna Haifa Bint Abdullah Al Saud w Vogue Arabia 3
 
>
 
 

Gwiazdą czerwcowej okładki Vogue Arabia została księżna Haifa bint Abdullah Al Saud. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego gdyby nie fakt iż saudyjska księżniczka siedzi za kierownicą czerwonego cabrio.


Haifa jest córką saudyjskiego króla Fajsala, który popierał całkowicie zakaz prowadzenia samochodu przez kobiety. Nieprzypadkowo wybrano tę fotografię do czerwcowego numeru. W tym miesiącu ma nastąpić zniesienie zakazu prowadzenia pojazdów przez kobiety w Arabii Saudyjskiej. Arabskie wydanie Vogue z hasłem „Driving Force” poswiecono ważnym kobietom z Arabii Saudyjskiej, to zwiastun reform społeczno-politycznych księcia Mohammeda bin Salmana, który dąży do złagodzenia ograniczeń społecznych w konserwatywnym królestwie.

Dodatkowe oburzenie szczególnie wśród mężczyzn wywołał fakt iż kobieta pozuje w skórzanych rękawiczkach i wysokich obcasach.

Najnowsze wydanie zostało opatrzone trzema okładkami, obok kontrowersyjnej okładki pojawiły się dwie z wizerunkiem księżnej Haify bint Abdullah Al Saud, na ktorych prezentuje się niezwykle dostojnie. Autorem trzech okładek jest fotograf mody Boo GeorgeŹródło foto:
www.instagram.com/p/BjZHVAFHrb0/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/BjZyFbkHwPH/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/BjaNwppnx0w/?taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności