Kylie Jenner debiutuje na okładce Vogue

Kolejna z sióstr Kardashian-Jenner pojawiła się na okładce renomowanego magazynu mody Vogue. Kylie Jenner zdobi swoim wizerunkiem wrześniowe wydanie Vogue Australia. To wielkie wyróżnienie dla celebrytki z racji iż jest niezwykle ważne wydanie zapowiadające otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentujące wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon. Równie pieczołowicie jak trendy wybiera się gwiazdy na okładkę, gdyż jest ogromny prestiż - zarówno dla modelek jak i dla ich agencji.


I własnie tego zaszczytu dostąpiła Kylie, debiutując na lamach wrześniowego wydania. Fotograf Jackie Nickerson połączył siły ze stylistką Christine Centenera, która w tym miesiącu zajęła się stylizacją Kylie, dając w efekcie jasną i żywą oprawę.Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/BmmDlk2BZCc/?taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności