Lady Gaga króluje na okładce Vogue US

Aktorka, piosenkarka, ikona mody, Lady Gaga po raz trzeci króluje na okładce Vogue US. Wcześniej mogliśmy ją podziwiać w maju 2011 roku przed obiektywem Mario Testino oraz wrześniu 2012 roku sfotografowaną przez Mert Alas i Marcus Piggot. Autorami najnowszej, październikowej okładki jest słynny duet fotografów Inez & Vinoodh. Za stylizację sesji odpowiedzialna jest Tonne Goodman, która ubrała gwiazdę w sukienkę z kolekcji amerykańskiego projektanta Brandona Maxwella. Na tle surowego drewna obraz przedstawia bardziej wrażliwą stronę Gagi, bez ozdób, a nawet wyraźnego makijażu, choć jej ciemne brwi są uderzające.


Okładka to zapewne promocja najnowszego filmu "A Star is Born" - "Narodziny Gwiazdy" z Lady Gagą w roli głównej. Wokalistka wciela się w rolę utalentowanej, nieznanej nikomu piosenkarki Ally, która zostaje odkryta przez gwiazdora muzyki country, Jacksona Maine w tej roli Bradleya Coopera. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Światowa premiera "Narodzin Gwiazdy" zapowiedziana jest na 5 października, natomiast w polskich kinach 30 listopada 2018 roku.

Dziesięć lat temu Lady Gaga po raz pierwszy urzekła świat chwytliwymi melodiami i kontrowersyjnymi kostiumami. Teraz piosenkarka odkrywa siebie na nowo i oddaje się aktorstwu, swojej pierwszej pasji. Mamy nadzieje, że osiągnie ten sam sukces co śpiewając.Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10156428642447279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności