Lara Stone na okładce drugiego wydania Vogue CS

We wrześniu ukazało się pierwsze wydanie Vogue CS dedykowane rynkom Czech i Słowacji z udziałem czeskiej modelki Karoliny Kurkovej. Zdjęcia do sesji okładkowej wykonał Branislav Simoncik. Drugi, październikowy numer prezentuje na swojej okładce top modelkę Larę Stone.


Stylista sesji Jan Králíček wybrał dla holenderskiej modelki złotą kreację z archiwum słynnych kostiumów czeskiej piosenkarki, aktorki i prezenterki telewizyjnej, Heleny Vondráčkovej.

Tytuł okładki "Golden Kid" nawiązuje do nazwy zespołu "Golden Kids", ktory w 1968 roku został stworzony przez najpopularniejszych, młodych wokalistów Czechosłowacji  Helenę  Vondráčkovą, Martę Kubišovą i Václava Neckářa. Młodzi artyści jednak nie przypuszczali, że ich wspólna kariera potrwa tylko półtora roku. Po rozwiązaniu zespołu Helena rozpoczęła karierę solową. Piosenkarka od wielu lat jest niekwestionowaną królową czeskiej piosenki, popularną również poza swoim ojczystym krajem - zbierała nagrody na festiwalach w wielu krajach europejskich, a także w Kanadzie, Japonii czy krajach Ameryki Południowej.Źródło foto: profil FB Vogue CS
www.facebook.com/VOGUECZECHOSLOVAKIA/photos/a.492338687874928/538585999916863/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności