Lila Grace Moss Hack twarzą Marc Jacobs Beauty

Lila Grace Moss Hack właśnie osiągnęła wiek, w którym oficjalnie może rozpocząć karierę modelki. Zapowiada się iż córka jednej z największych gwiazd modelingu pójdzie w ślady swojej mamy, Kate Moss. 16-letnia Lily została twarzą domu mody Marc Jacobs, a dokładnie linii Marc Jacobs Beauty. Autorem zdjęcia, którego premiera odbyła się na profilu Instagram amerykańskiego projektanta jest David Sims.


"Kiedy po raz pierwszy spotkałem się z Lily Moss w 2008 r., byłem wtedy na wakacjach na Ibizie i udałem się na Formenterę, aby odwiedzić ją z mamą, Kate Moss oraz innymi przyjaciółmi i rodziną. Miała zaledwie 6 lat. Silny charakter Lili, postawa i wielkie piękno były już bardzo widoczne, a następnym razem, gdy zobaczyłem Lila w sierpniu 2011 roku na ślubie Kate, jej postać była jeszcze bardziej dynamiczna, a jej uroda jeszcze większa. W lipcu ostatni raz widziałem Lilę, gdy Kate zabrała ją na sesję zdjęciową kampanii wizerunkowych @marcbeauty z @davidsimsofficial. To było trochę surrealistyczne mieć Kate w studio razem z Lilą, przywołało to wspomnienia naszego pierwszego spotkania. Kate miała wtedy 18 lat i została obsadzona w kolekcji wiosna-lato 1993 Perry'ego Ellisa. Po prezentacji kolekcji Grunge bardzo się zbliżyliśmy z Kate. Nadal jesteśmy dobrymi przyjaciółmi (co jest udokumentowane!). Kiedy Lila przyjechała do Nowego Jorku, aby współpracować z nami, aby stać się twarzą naszej najnowszej kampanii kosmetycznej, czułem się trochę jak skrzyżowanie mojego życia osobistego i zawodowego. Zatoczyliśmy pełne koło, kiedy zebraliśmy się w studio z Davidem Sims, Katie Grand, Guido Palau, Diane Kendal i Kate Moss. (...) Z wielką dumą i pełnym sercem dzielę ten (pierwszy) obraz z naszej sesji z niesamowitą @lilamoss w jej pierwszej kampanii na @marcbeauty. Piękno Lili, opanowanie, cierpliwość i życzliwość sprawiły, że ten projekt był jeszcze bardziej wyjątkowy, niż mogłem sobie wyobrazić. Przy każdym zdjęciu, które sfotografowaliśmy, bez problemu i wdziękiem wcieliła się w każdą postać. Dziękuję, Lila, za bycie częścią tego niezwykle specjalnego projektu i dziękuję, @katemossagency i @jeffersonhack za umożliwienie nam przywileju pracy z twoją piękną córką. - Love, Marc Jacobs" - czytamy pod zamieszczonym zdjęciem na profilu Marc Jacobs Beauty.


Photographed by David Sims
Styled by Katie Grand
Hair by Guido Palau ⠀
Makeup by Diane Kendal

Kate Moss długi czas starała się trzymać córkę z dala od błysków fleszy. Jednak w 2016 roku mama uznała, że przyszedł czas na jej okładkowy debiut. W czerwcu 2016 roku Lily wraz z mamą pojawiła się na okładce włoskiej edycji magazynu Vogue. Kate Moss z córką wzięły udział w projekcie "It’s All About Family", w której obok nich na okładkach pojawiły się również Sasha Pivovarova z córką Mia Isis, Pat Cleveland w towarzystwie męża Paula van Ravenstein oraz dzieci Noela i Anny, Edie Campbell z siostrą Olympią, siostry Lia i Odette Pavlova, Mary Frey z dziećmi Arsun i Gray Sorrenti. Źródło foto: profil Instagram Marc Jacobs Beauty (@marcbeauty)
www.instagram.com/p/BohZAkigoHW/?hl=pl&taken-by=marcbeautyAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności