Lily-Rose Depp na lipcowej okładce Vogue Russia

Lily-Rose Depp z impetem wkroczyła do świata mody. Eksperci mody nie kryli zdziwienia kiedy córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa została twarzą kampanii CHANEL Pearl Eyewear jesień-zima 2015/16. To było tylko kwestią czasu kiedy odkrywca gwiazd modelingu, Karl Lagerfeld zaangażuje Lily do swojego projektu. W kwietniu tego roku zadebiutowała u boku swojej mamy jako gość na nowojorskim pokazie Metiers d'Art Paris-Salzburg, a już 7 lipca była gwiazdą na wybiegu CHANEL w czasie tygodnia mody Haute Couture. Panna Depp pojawiła się również w edytorialu "Diamant Rose" autorstwa Inez & Vinoodh do jubileuszowego wydania Vogue Paris świętującego 95-lecie powstania francuskiej edycji, który był zarazem debiutem nastolatki na łamach prestiżowego magazynu. Kolejne miesiące przyniosły Lily-Rose kolejny kontrakt. W maju 2016 roku dom mody CHANEL ogłosił, że Lily-Rose Depp została twarzą nowej edycji kultowego zapachu CHANEL N°5 L'Eau, zamknęła paryski pokaz CHANEL Haute Couture na sezon wiosna-lato 2017, wzięła udział w kampanii CHANEL jesień-zima 2017/18 u boku Cary Delevingne czy w linii błyszczków do ust Rouge Coco Gloss i Rouge Coco Lip Blush.


Depp do swojego portfolio może dopisać rowniez okładki dla renomowanego magazynu mody Vogue, brytyjskiej edycji na grudzień 2016, paryskiej u boku Karla Lagerfelda na grudzień-styczeń 2016 i Vogue Japan styczeń 2018. Najnowsze przedsięwzięcie Lily-Rose to sesja okładkowa lipcowego wydania Vogue Russia gdzie pozuje przed obiektywem Boo George w stylizacji autorstwa Kateriny Zolototrubovej. Stylistka na potrzeby sesji ubrała modelkę w projekt z kolekcji Chanel.
Źródło foto: profil FB Vogue Russia
www.facebook.com/VogueRussia/photos/a.393465232505.207788.191234802505/10157378951437506/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 05-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności