Lily-Rose Depp na okładce lutowego Vogue Australia

Lily-Rose Depp z impetem wkroczyła do świata mody. Eksperci mody nie kryli zdziwienia kiedy córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa została twarzą kampanii CHANEL Pearl Eyewear jesień-zima 2015/16, nowej edycji kultowego zapachu CHANEL N°5 L'Eau, wzięła udział w kampanii CHANEL jesień-zima 2017/18 u boku Cary Delevingne, w linii błyszczków do ust Rouge Coco Gloss i Rouge Coco Lip Blush czy Chanel Beauty Collection Libre 2018.


Depp do swojego portfolio może dopisać rowniez okładki dla renomowanego magazynu mody Vogue, brytyjskiej edycji na grudzień 2016, paryskiej u boku Karla Lagerfelda na grudzień-styczeń 2016, Vogue Japan styczeń 2018, Vogue Russia lipiec 2018 cy wrzesień 2018 Vogue Korea. Najnowsze przedsięwzięcie Lily-Rose to sesja okładkowa lutowego wydania Vogue Australia gdzie pozuje przed obiektywem Giampaolo Sgura. Stylizacją sesji zajęła się Christine Centenera, która dla muzy Karla Lagerfelda wybrała projekty z kolekcji francuskiego domu mody Chanel.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/BtMOZBYgwTX/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności