Luna Bijl gwiazdą marcowego Vogue Nederland

Holenderska modelka Luna Bijl została gwiazdą marcowego Vogue Nederland. Przed obiektywem Richarda Burbridge prezentuje kolorowy makijaż autorstwa Dyrektora Kreatywnego i ds. Wizerunku Christian Dior Makeup, Petera Philipsa.


Dwa lata temu piękność z Rotterdamu przedarła się do świata mody dwiema okładkami dla Vogue Paris, które ukazały się w sierpniu i październiku 2016 roku, rok później do nich dołączyła Vogue España grudzień 2017. Modelka obecnie jest nieodzowną częścią międzynarodowych wybiegów. Otworzyła i zamknęła ostatni pokaz CHANEL Haute Couture i jest twarzą wiosenno-letniej kampanii francuskiego domu mody. W marcu Luna może poszczycić się aż czterema okładkami. Dwie z nich należą do japońskiej "biblii mody", trzecia do Vogue Russia oraz czwarta dla Vogue Nederland.

To wielki sukces dla Bijl z racji na iż marcowe wydanie to drugie po słynnym już September Issue - największym wydaniu. Zapowiada ono otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentuje wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon, w związku z tym twarze zdobiące okładki marcowych numerów dobierane są niezwykle starannie.

Źródło foto: profil FB Nederland
www.facebook.com/VogueNL/photos/a.136872473088639.25502.136067283169158/1426430247466182/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności