Lupita Nyong’o gwiazdą listopadowego Vogue España

Kenijska aktorka Lupita Nyong’o zdobywczyni Oscara za najlepszą kobiecą rolę drugoplanową w filmie "Zniewolony. 12 Years a Slave" została gwiazdą listopadowego Vogue España. Debiut 32-letniej Lupity dosłownie zawojował świat filmowy. Jednak stworzona w filmie kreacja aktorska nie jest jedyną, za którą gwiazda zbiera powszechne pochwały. Kreacje, w jakich Kenijka pojawia się na uroczystych galach już przyniosły jej tytuł nowej ikony stylu.


Sesja okładkowa do najnowszego wydania hiszpańskiej "biblii mody" z udziałem gwiazdy została zatytułowana "Odyseją kosmiczną" (ang. "The Space Odyssey"), stąd tez Lupita przed obiektywem duetu Luigi & Iango pozuje w metalicznych projektach renomowanych domów mody, jak: Calvin Klien, Dolce & Gabbana czy Valentino. Futurystyczne stylizacje autorstwa Juana Cebrián podkreślone zostały delikatnym makijażem Nicka Barose'a.
Źródło foto: profil FB Vogue España
www.facebook.com/VogueEspana/photos/a.398678353441/10156937997873442/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności