Lupita Nyong'o w styczniowym Vogue US

Kenijska aktorka Lupita Nyong'o, zdobywczyni Oscara za najlepszą kobiecą rolę drugoplanową w filmie "Zniewolony. 12 Years a Slave" została gwiazdą najnowszego, styczniowego wydania Vogue US.


Debiut 32-letniej Lupity dosłownie zawojował świat filmowy. Jednak stworzona w filmie kreacja aktorska nie jest jedyną, za którą gwiazda zbiera powszechne pochwały. Kreacje, w jakich Kenijka pojawia się na uroczystych galach już przyniosły jej tytuł nowej ikony stylu. Styczniowa okładka Vogue US autorstwa Mikaela Janssona prezentuje zjawiskową aktorkę w stylizacjach Tonne Goodman.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155736645792279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności