Madonna na okładce Vogue UK

Na czerwcowej okładce Vogue UK zagościła amerykańska piosenkarka popowa, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, tancerka, aktorka, producentka filmowa, reżyserka, scenarzystka, projektantka mody, pisarka, przedsiębiorca i filantropka, Madonna. W swojej karierze Madonna Louise Veronica Ciccone surfowała po każdym gatunku muzyki, wyznaczała trendy za trendem, była kochana, nienawidzona i krytykowana, jak żadna kobieta przed nią. Jednak to, co nas najbardziej zdumiewa w Królowej Popu, to fakt, że nigdy nie przestaje iść naprzód. Pomino 60 lat nadal dominuje.


Autorami zdjęcia jest słynny duet fotografów Mert Alas & Marcus Piggott. Za stylizację odpowiadał Benjamin Bruno.
Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592/2490512474312951/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności