Małgosia Bela w październikowym Vogue Ukraine

Małgosia Bela, idealny synonim piękna, który został już dawno temu doceniony przez wielkie indywidualności świata mody, dość często pojawia się w kampaniach wizerunkowych renomowanych domów mody i na okładkach pism. Najnowsze przedsięwzięcie Polki to okładka dla październikowego Vogue Ukraine zatytulowana "Extravaganza". Na zdjeciu autorstwa Chrisa Collsa Małgosia pozuje w pończochach Falke i futrzanym płaszczu Prady narzuconym seksownie na nagie ciało. Za ekstrawaganckie stylizacje odpowiedzialna była szefowa działy mody Vogue Ukraine - Julie Pelipas.


"To było najbardziej inteligentne uwodzenie, jakiego doświadczyłam. Małgosia Bela zrobiła to subtelnie" - mówiła o swoim ostatnim projekcie Pelipas.

Edytorial towarzyszący okładce zawiera rowniez sporą dawkę zmysłowych kadrów, przepełnionych seksapilem. Dzięki tonacji czerni, czerwieni oraz granatu, intymne akty polskiej aktorki, modelki oraz ambasadorki Vogue Poland prezentują się niezwykle zjawiskowo.

Źródło foto: profil FB Vogue Ukraine
www.facebook.com/VogueUkraine/photos/a.369460926479204.85600.369458393146124/1541494829275802/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności