Margot Robbie ambasadorką nowego zapachu Chanel

Marka Chanel ogłosiła właśnie, iż aktorka Margot Robbie została ambasadorką nowego zapachu Chanel. Urodzona w Australii Margot Robbie zdobyła międzynarodowe uznanie za wybitny występ u boku Leonarda DiCaprio w filmie "Wilk z Wall Street" w reżyserii Martina Scorsese. Aktorka była nominowana do Oscara za rolę Tonyi Harding w filmie "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", który wyprodukowała również  za pośrednictwem swojej firmy LuckyChap Entertainment, którą założyła w 2014 roku, aby opowiadać historie z silnymi postaciami kobiecymi, prowadzone głównie przez kobiety, reżyserki i scenarzystki.


Margot Robbie, która  właśnie zagrała królową Elżbietę w filmie Josie Rourke "Maria, Królowa Szkotów", zagra także rolę Sharon Tate w nadchodzącym filmie Quentin Tarantino "Once Upon A Time In Hollywood" u boku Brada Pitta i Leonarda DiCaprio.

Od 2018 roku Margot Robbie jest ambasadorką mody CHANEL jako twarz kolekcji COCO NEIGE jesień-zima 2018/19.


Margot Robbie ambasadorką CHANEL

Odwiedzając mieszkanie Gabrielle Chanel i Creation Studio przy 31 Rue Cambon Margot Robbie zdecydowała się prezentować projekty CHANEL podczas jej oficjalnych wystąpień. Po raz pierwszy w kreacji francuskiego domu mody CHANEL pojawiła się w 2017 roku podczas Critics Choice Awards w Los Angeles  kiedy zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki za film "Jestem najlepsza. Ja, Tonya". Kilka miesięcy później Margot Robbie ubrała się w suknię CHANEL Haute Couture zaprojektowaną przez Karla Lagerfelda na 90. ceremonię wręczenia nagród Akademii Filmowej, gdzie została ponownie nominowana za rolę w filmie biograficznym "Jestem najlepsza. Ja, Tonya".

W marcu 2018 roku Margot Robbie stała się twarzą pierwszej kampanii CHANEL COCO NEIGE jesień-zima 2018/19, kolekcji, która z całą elegancją CHANEL powraca do świata narciarstwa i zimowych sportów. - "To marzenie, aby reprezentować tak ponadczasową i kultową markę" - powiedziała aktorka w oświadczeniu. - "Historia kobiety CHANEL jest tak ekscytująca, marka nieustannie posiada potężny standard stylu".

Teraz w 2019 roku Margot Robbie została ambasadorką nowego zapachu CHANEL.Zdjęcie: serwis prasowy ChanelAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności