Margot Robbie gwiazdą lipcowego Vogue US

Kolejna promocja filmu. Tym razem aktorka Margot Robbie zdobi okładkę lipcowego wydania Vogue US promując film z jej udziałem "Once Upon a Time in Hollywood". Amerykański film w reżyserii Quentina Tarantino opowiada prawdziwą historię morderstw grupy Charlesa Mansona pod koniec lat 60. XX wieku. W rolach głównych wystąpili: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Bruce Dern, Kurt Russell, Luke Perry, Dakota Fanning i oczywiście gwiazda lipcowej okładki Margot Robbi. Światowa premiera filmu odbyła się 21 maja 2019 roku na Festiwalu filmowym w Cannes; premiera w Stanach Zjednoczonych planowana jest na 26 lipca 2019. W Polsce obraz ma zadebiutować 9 sierpnia 2019.


Margot dla najnowszego wydania pozuje przed obiektywem duetu fotografów Inez & Vinoodh w stylizacjach Tonne Goodman składających się z projektów z kolekcji: Burberry, Marc Jacobs, Gucci, Eric Javits, Rare Origin, Cartier, Dolce & Gabbana, Michael Kors Collection, Couplet, John Hardy, David Yurman, Hoorsenbuhs, Dior, Chanel, Versace, Celine, Lizzie Fortunato i Van Cleef & Arpels.
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10157041701652279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 04-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności