Margot Robbie na czterech okładkach Vogue Australia

<
Gallery image
>
Margot Robbie w Vogue Australia 1
<
Margot Robbie w Vogue Australia 1Margot Robbie w Vogue Australia 2Margot Robbie w Vogue Australia 3Margot Robbie w Vogue Australia 4Margot Robbie w Vogue Australia 5
 
>
 
 

Prezentując wrześniowe okładki niejednokrotnie podkreślaliśmy iż wydania wrześniowe magazynów mody należą do najważniejszych w całym roku - zapowiadają otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentują wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon. Wtedy też domy mody i różne pokrewne dla branży koncerny przeznaczają na reklamy w nich największe budżety. Równie pieczołowicie jak trendy wybiera się gwiazdy na okładkę, gdyż jest ogromny prestiż - zarówno dla modelek jak i dla ich agencji. To ich twarz ma pomóc sprzedać ogromny wrześniowy nakład.


Vogue Australia w tym miesiącu postawiło na aktorkę Margot Robbie. Urodzona w Australii aktorka promuje najnowszy film z jej udziałem "Once Upon a Time in Hollywood". Amerykański film w reżyserii Quentina Tarantino opowiada prawdziwą historię morderstw grupy Charlesa Mansona pod koniec lat 60. XX wieku. W rolach głównych wystąpili: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Bruce Dern, Kurt Russell, Luke Perry, Dakota Fanning i oczywiście gwiazda lipcowej okładki Margot Robbi. Światowa premiera filmu odbyła się 21 maja 2019 roku na Festiwalu filmowym w Cannes; premiera w Stanach Zjednoczonych 26 lipca 2019. W Polsce obraz zadebiutował 9 sierpnia 2019.

Gwiazda dla wrześniowego wydania, składającego się aż z czterech okładek pozuje przed obiektywem Mario Sorrenti prezentując stylizacje Christine Centenera.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/B1Sh4ajg-Np/
www.instagram.com/p/B1SvpXfAy8B/
www.instagram.com/p/B1SDgIXAGFq/
www.instagram.com/p/B1SUFi6gDZQ/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności