Margot Robbie twarzą nowego zapachu Gabrielle CHANEL Essence

<
Gallery image
>
Margot Robbie twarzą Gabrielle Chanel Essence 1
<
Margot Robbie twarzą Gabrielle Chanel Essence 1Margot Robbie twarzą Gabrielle Chanel Essence 2
 
>
 
 

CHANEL ma przyjemność ogłosić, że Margot Robbie została twarzą nowego zapachu Gabrielle CHANEL Essence. Stworzony przez Oliviera Polge, jest nową olfaktoryczną interpretacją istniejącego już zapachu Gabrielle. Jest bardziej zmysłowy, bogaty i słoneczny. Skomponowany jest wokół czterech białych kwiatów czczonych przez CHANEL - jaśminu, ylang-ylang, kwiatu pomarańczy i tuberozy. Essence oddaje majestat tuberozy pochodzącej Grasse.


Zapach Gabrielle CHANEL Essence będzie dostępny od 1 września 2019 r.

Źródło informacji i foto: serwis prasowy ChanelAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności