Margot Robbie w grudniowym wydaniu Vogue Australia

<
Gallery image
>
Margot Robbie w grudniowym Vogue Australia 1
<
Margot Robbie w grudniowym Vogue Australia 1Margot Robbie w grudniowym Vogue Australia 2
 
>
 
 

Australijska aktorka Margot Robbie została gwiazdą grudniowego wydania Vogue Australia. Sesja z udziałem aktorki to promocja filmu "I, Tonya" opartego na prawdziwych wydarzeniach z życia amerykańskiej łyżwiarki figurowej - Tonyi Harding, która była bohaterką jednego z najbardziej sensacyjnych skandali w historii sportu.


Tonya to pierwsza kobieta ze Stanów Zjednoczonych, której udało się wykonać potrójny axel podczas występu. Niestety atak, jakiego dopuścił się jej mąż na jej olimpijską konkurentkę - Nancy Kerrigan w 1994 roku, położył się cieniem na osiągnięciach Harding, a krótko po igrzyskach Harding została ukarana przez Amerykański Związek Łyżwiarski dożywotnim zakazem startów. Premiera filmu, w którym Robbie gra główną role zaplanowana jest na 8 grudnia 2017 roku.

Margot przed obiektywem Lachlan Bailey prezentuje stylizacje Christine Centenera. Modelka ubrana w projekt z kolekcji Alexander McQueen wiosna-lato 2018.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia @vogueaustralia
www.instagram.com/p/Bbpx8fLnni_/?hl=en&taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności