Mariacarla Boscono gwiazdą majowego Vogue Mexico

Włoska supermodelka, ikona branży mody, Mariacarla Boscono zdobi swoim wizerunkiem majowe wydanie Vogue Mexico. Mariacarla większość swojego dzieciństwa spędziła podróżując. Wraz z rodzicami przeprowadzała się kolejno z Rzymu do Providence i Key West w Stanach Zjednoczonych, aż osiadła w wiosce niedaleko Mombasy w Kenii, gdzie, jak opisuje, "trwał najpiękniejszy okres w jej życiu". Po powrocie do rodzimych Włoch siedemnastoletnia wówczas Boscono została odkryta przez przyjaciela rodziny- fotografa, który obudził w dziewczynie pasję do modelingu. Karierę rozpoczęła jednak dopiero 2 lata później, po skończeniu szkoły w 1999 roku. Współpracowała z największymi markami i najlepszymi fotografami. Nie schodząc z okładek czasopism od ponad 10 lat takich jak m.in.: Vogue, L'Officiel, Elle czy Harper's Bazaar wypracowała sobie pozycję ikony branży i stała się jedną z ulubionych modelek Karla Lagerfelda.


Najnowsze przedsięwzięcie modelki ta okładka Vogue Mexico gdzie pozowała przed obiektywem Stasa Komarovskiego, który karierę fotograficzną rozpoczął od stanowiska asystenta Stevena Meisela. Jego fotograficzny styl to ciekawa mieszanka rosyjskiego chłodu zapożyczona z Moskwa gdzie fotograf się urodził i amerykańskiego przepychu gdzie, jako dziewięciolatek przeniósł się i wychował. Własnie tą spektakularną mieszankę widzimy zarówno na okładce, jak i w środku magazynu. Boscono w stylizacjach Miguela Enamorado prezentuje się niezwykle elegancko i dostojnie. Uroku modelce dodają projekty z kolekcji Dolce & Gabbana oraz Gucci.
Źródło foto: profil Instagram Vogue México y Latinoamérica (@voguemexico)
www.instagram.com/p/Bh9Y_OpnAb4/?taken-by=voguemexicoAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 16-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności