Marion Cotillard nową twarzą zapachu CHANEL N°5

<
Gallery image
>
Marion Cotillard nową twarzą zapachu CHANEL N°5 1
<
Marion Cotillard nową twarzą zapachu CHANEL N°5 1Marion Cotillard nową twarzą zapachu CHANEL N°5 2
 
>
 
 

Dom mody CHANEL ma przyjemność ogłosić, iż Marion Cotillard została twarzą nowej kampanii kultowego zapachu N°5. To pierwszy raz, kiedy francuska aktorka z Hollywood użyczy swego wizerunku zapachowi, tym samym dołączyła do zacnego grona ambasadorek CHANEL. Nowa kampania zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku.


Od początku swojej kariery jest wierna francuskiemu domowi mody CHANEL chodząc po czerwonym dywanie w projektach marki, m.in. podczas premiery filmu Jean-Pierre Jeunet "Bardzo długie zaręczyny" w 2004 roku oraz Oliviera Dahan’s "Niczego nie żałuję" w 2008.

Marion Cotillard podbiła świat rolą Édith Piaf w "Niczego nie żałuję". Za tę wybitną kreację aktorka została nagrodzona Oscarem i Złotym Globem oraz statuetkami BAFTA i César. To międzynarodowe uznanie dało jej możliwość współpracy z najbardziej znanymi reżyserami - takimi jak Jacques Audiard, James Gray, Christopher Nolan, Ridley Scott, Steven Soderbergh i Leos Carax.

Autentyczna, oddana i hojna Marion Cotillard przenosi swoją wyjątkową perspektywę z filmu na film, tworząc wyjątkowe przeznaczenie jako wolna kobieta. Jako idealne wcielenie naturalnego paryskiego piękna, Marion Cotillard ma nieodparte "je ne sais quoi", które jest jej własnością. Swoją elegancję wprowadza do wizerunku kultowego zapachu N°5.

#CHANELFragrance
#CHANELN5Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności