Mariusz Przybylski na Berlin Fashion Week

<
Gallery image
>
Mariusz Przybylski 1
<
Mariusz Przybylski 1Mariusz Przybylski 2
 
>
 
 

Mariusz Przybylski, jeden z najlepszych polskich projektantów, pokaże swoją najnowszą kolekcję pt. „ULTRA” (sezon Wiosna- Lato 2012), podczas najbliższej edycji Mercedes-Benz Fashion Week Berlin.

To pierwszy projektant, na stałe pracujący w Polsce, który zaprezentuje swoje projekty podczas regularnych pokazów tej największej niemieckiej imprezy modowej.
Tytuł kolekcji - "Ultra" oznacza wyjście poza granice nałożone przez klasyczne kanony mody. Opierając się na klasyce, Mariusz Przybylski stworzył swoje własne, odrębne  i nowoczesne wzornictwo.

Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego w Berlinie już 9 lipca 2011r.

Głównym partnerem pokazu Mariusza Przybylskiego w Berlinie jest marka Toshiba, z którą projektant współpracuje od trzech lat.Autor: Redakcja
Data publikacji: 04-07-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności