Modelowa okładka grudniowego Vogue Japan

Gwiazdami grudniowego wydania Vogue Japan zostali modele - Jhonattan Burjack, Jonathan Bellini, Nikolai Danielsen oraz modelka Taylor Hill, którzy pozuja przed obiektywem Giampaolo Sgura.


39-latek to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów mody, o współpracę z którym zabiegają nie tylko luksusowe pisma i domy mody ale także modelki z listy top 50. Za stylizacje odpowiedzialna była sama Anna Dello Russo, którą uwielbiamy za styl, fantazję, koloryt i absolutny brak poczucia jakichkolwiek granic w modzie. Za to jak stylizuje samą siebie, ale też za to w jaki sposób stylizuje sesje zdjęciowe. Tym razem ikona stylu na potrzeby sesji wybrała dla modeli, jak przystało na świąteczne wydanie elegancki, pelne blasku i finezji projekty z kolekcji Chanel, Prada, Miu Miu, Giorgio Armani, Saint Laurent by Anthony Vaccarello, Balmain, Dsquared2, Tom Ford oraz Alexander McQueen.
Źródło foto: profil FB Vogue Japan

www.facebook.com/VOGUEJAPAN/photos/a.10151863905621233.1073741852.131169181232/10155589581046233/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności